Vernostné zľavy

Vážime si každého zákazníka a radi by sme našim pravidelným odberateľom poskytli vernostné zľavy.
Už pri prvej objednávke, ktorú ste zrealizovali a uhradili sumu za tovar, ste zaradený medzi verných zákazníkov a získali ste LEVEL1!
LEVEL1- Zľava 2% Vám bude odrátaná z ceny tovaru pri každej ďalšej objednávke, ktorej suma za tovar prevýši hodnotu 5€.
LEVEL2- Zľava 5%, ktorú získate keď súčet Vašich zrealizovaných objednávok presiahne hodnotu 100€. Túto zľavu Vám odrátame z ceny tovaru pri každej ďalšej objednávke, ktorú v našom bylinkovom obchode zrealizujete.
LEVEL3 -Zľava 7%, ktorú získate keď súčet vašich zrealizovaných objednávok presiahne hodnotu 200€. Túto zľavu Vám odrátame z ceny tovaru pri každej ďalšej objednávke, ktorú v našom bylinkovom obchode zrealizujete.
Tieto zľavy nie su časovo limitované a zľavy sa nezrátavajú. Akonáhle prejdete na ďalší LEVEL, získavate konkrétnu ponúkanú zľavu.

Aby ste mohli túto našu ponuku využiť je potrebne dodržať nasledujúci postup:
1.Ak ste nový zákazník, je vhodné sa zaregistrovať a prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste uviedli pri vypisovaní Vašej objednávky si zapamätať, uložiť.
2. Každú nasledujúcu objednávku vyplňujte už ako prihlásený užívateľ. Pred vytvorením  objednávky je potrebné sa prihlásiť. Objednávky sa Vám budú zapisovať na Vaše konto v tomto e-shope bylinkovyobchod.sk.
4. Podľa toho, na ktorú úroveň-LEVEL1, 2 alebo 3 ste postúpili, sa automaticky suma objednaného tovaru ponižuje o konkrétnu zľavu.Deje sa to automaticky, ak ste prihlásený pod Vašim účtom, kde už máte nastavenú výšku zľavy.
6. IBA vtedy, ak sa prihlásite pod Vašim prihlasovacím menom a heslom, je možné sumy objednávok zrátavať a poskytnúť Vám ponúkanú zľavu pri LEVEL1,LEVEL2 a LEVEL3.
7. Ak sa neviete prihlasiť, alebo ste zabudli meno a heslo, ozvite sa, pošlite mail, alebo do poznámky uveďte som verný zákazník, len mám taký problém...atd.
Pevne veríme, že aj táto atraktívna forma zliav prispeje k zachovaniu Vašej priazne a umocní Vašu spokojnosť s nákupom v bylinkovom obchode.
Vernostné zľavy sú platné od 13.februára 2015.AFarm

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.