Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu
Akcia Zväčšiť
 

Rakytník s Echinaceou a vitamínom C

 

imunita, cievy

Dostupnosť Skladom
Ušetríte 1,60 € (–21 %)
5,90 € / ks
   
Značka Herbavita
Kategória DOPLNKY výživy, kvapky
 

Rakytník kapsule s Echinaceou a C-vitamínom- Akcia! spotreba : 31.3.2019

Obsah:50 kapsulí

Tieto kapsule obsahujú 3 zložky, ktoré pozitívne pôsobia na posilnenie imunity organizmu. Sú to extrakt z rakytníka, extrakt z echinacei a C-vitamín.Rakytníkové plody (Hippophae rhamnoides) už viac ako 1000 rokov používajú na liečenie tibetský liečitelia. Vysoký obsah C vitamínu, karotény a dostatok minerálnych látok, ktoré tieto plody obsahujú napomáhajú organizmu posilniť obranyschopnosť a podporujú imunitu.

Echinacea(Echinacea purpurea)s vysokým obsahom polyfenolov tiež napomáha organizmu posilňovať imunitu. C-vitamín pomáha imunitnému systému plniť svoju funkciu hlavne pri intenzívnej fyzickej námahe a tiež bráni poškodzovaniu buniek vplyvom stresu, pôsobí pri únave organizmu, posilňuje nervový systém.

Odporúčané použitie:1 kapsula 2 x denne.

Účinné látky v dennej dávke (2 kapsule) : Prášok z plodov rakytníka rešetliakového : 400mg, RDA- denná odporúčaná dávka pre dospelého človeka nie je určená.C vitamín: 160mg, RDA- denná odporúčaná dávka pre dospelého človeka : 200%Extrakt z Echinacei: 80mg z toho polyfenoly: 3,2mg, RDA- denná odporúčaná dávka pre dospelého človeka nie je určená.

Skladujte na suchom a chladnom mieste.Uschovajte mimo dosahu detí.

Výrobca: Herbavita Zrt., Csata utca 27, 1135 Budapest, Maďarsko

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.