Objednávky pred sviatkami expedujeme do 19.12., doprava v KE do 20.12.
  • 1 z 2
 

Prírodná farba na vlasy KHADI svetlo hnedá

Neohodnotené
 

Prírodné farby na vlasy Khadi neobsahujú žiadne konzervačné látky, zintenzívňovače farieb  ani žiadne iné chemické zložky.

Všetky farby podliehajú striktným kontrolám na obsah škodlivých látok. V závislosti na odtieni obsahujú taktiež  špecifické byliny, ktoré sa používajú v ajurvédské medicíne. Tie posília Vaše vlasy a dodajú im výnimočný lesk.

Všetky farby Khadi môžete medzi sebou bez problémov miešať.

A NAVYŠE - MÔŽETE NIMI SPOĽAHLIVO FARBIŤ I ŠEDÉ VLASY ! 

Dostupnosť Skladom (3 ks)
8,90 € / ks
   
Značka Khadí
Kategória farby na vlasy
 

Rastlinná farba na vlasy Khadi SVETLO HNEDÁ farbí vlasy na svetlo hnedo. Výsledný farebný tón je závislý na prirodzenej farbe Vašich vlasov.

Intenzitu farbenia ovplyvňuje doba pôsobenia a typ vlasov. Jemné vlasy sa farbia intenzivnejšie ako silné vlasy.
Vlasy získajú nielen nádherný farebný odtieň, ale i lesk a objem.

Khadi vlasová farba SVETLO HNEDÁ je absolutne prírodná farba na vlasy, bez chemických prísad, konzervačných látok a umelých farbív.

Použitie:
Zmiešajte v závislosti na dĺžke Vašich vlasov 50-100 g prášku s teplotou vody 50°C, tak aby vznikla homogénna pasta. Pastu naneste čo možno najteplejšiu, pramienok po pramienku, na čerstvo umyté vlasy. Pomocou igelitovej fólie a uteráku udržujte vlasy s nanesenou farbou teplé a vlhké. Po uplynutí doby pôsobenia umyte vlasy len čistou vodou a až nasledujúci deň umyte vlasy šampónom.
Doba pôsobenia je 30 minút až 2 hodiny, v závislosti na požadovanej intenzite zafarbenia. Čím dlhšie necháte farbu na vlasoch pôsobiť, tím intenzívnejšie bude zafarbenie.

Zloženie (INCI): Indigofera tinctoria (indigo), Lawsonia inermis (henna), Emblica officinalis (amla), Eclipta alba (bhringaraj), Azadirachta indica (neem)

Obsah: 100 g

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.