Objednávky pred sviatkami expedujeme do 19.12., doprava v KE do 20.12.
  • 1 z 2
 

Prírodná farba na vlasy Khadi svetlá blond

Neohodnotené
 

BDHI certifikovaná kozmetika

Dostupnosť dodáme do 10dní
8,90 € / ks
   
Značka Khadí
Kategória farby na vlasy
 

Prírodné farby na vlasy Khadi neobsahujú žiadne konzervačné látky, zintenzívňovače farieb  ani žiadne iné chemické zložky.

Všetky farby podliehajú striktným kontrolám na obsah škodlivých látok. V závislosti na odtieni obsahujú taktiež  špecifické byliny, ktoré sa používajú v ajurvédské medicíne. Tie posília Vaše vlasy a dodajú im výnimočný lesk. Navyše farbia spoľahlivo aj šedivý vlas.

Všetky farby Khadi môžete medzi sebou bez problémov miešať.

Khadi odtieň SVETLÁ BLOND dáva vlasom prirodzene pôsobiacu, žiarivú farbu. Zároveň vlasy intenzívne ošetruje a dodáva im viac objemu.
Šedivým vlasom dodáva v závislosti na dobe pôsobenia (viď informácia nižšie) svetle blond až svetle jahodovo blond trblietavú farbu. V prípade blond podkladových vlasov dochádza k zvýrazneniu a rozžiareniu prirodzenej farby vlasov a výsledná farba sa stáva trocha tmavšou. Pri aplikácií na tmavšie vlasy potom dochádza k ich intenzívnemu oživeniu, pričom farbenie nie je väčšinou viditeľné. Farebnosť je v prípade tohto odtieňa trvalá, nevymýva sa.
Vzhľadom k tomu, že farba neobsahuje žiadne chemické prísady, vlasy nezosvetľuje! Vo veľkej miere ovplyvňuje výsledný odtieň po zafarbení aj pôvodný odtieň vlasov. Vďaka tomuto pôsobeniu máte zároveň možnosť získať jedinečné, individuálne tóny.
Zloženie farby je 100% rastlinné. Obsahuje rastliny ako senna / cassia, granátové jablko, henna, aloe vera a ďalšie ajurvédske rastliny.
Neobsahuje žiadne chemické látky, konzervačné látky ani umelé farbivá.
Dôležité informácie:
Čím dlhšia je doba pôsobenia, tým intenzívnejšia je výsledná farba a tým viac sa objavuje načervenalý tón. Po cca 30 minútach doby pôsobenia sa začína vo výslednej farbe objavovať načervenalý, jahodovo blond tón.
Čím dlhšia je doba pôsobenia, tým je zafarbenie trvalejšie.
Čím vyššia je teplota tekutiny, ktorou sa rastlinný prášok zalieva, tým je výsledok viac dožlta. Preto je predpísaná teplota tekutiny 50°C optimálna a nemala by byť zvyšovaná.
Pri častých opakovaných farbeniach celých dĺžok môže farba vlasov postupne tmavnúť, prípadne sa môže tónovať dočervena.
Preto doporučujeme dofarbovať iba odrastené vlasy a farbiť celé dĺžky až pri každom cca štvrtom farbení. V dobe medzi dvoma farbeniami celých dĺžok sa môžete starať o celé dĺžky vlasov používaním bezfarebného odtieňa Khadi Neutrál Senna / Cassia
Tipy:
Ak si prajete zafarbenie zintenzívniť a zároveň sa chcete vyhnúť načervenalému odlesku, doporučujeme vykonať za sebou hneď 2 krátke farbenia, namiesto voľby dlhšej doby pôsobenia.
Nedoporučujeme pridávať do pasty kyslé prídavky (citrónovú šťavu, jablčný ocot apod.), výsledok potom môže byť výrazne načervenalý.
Použitie:
Aplikujte na umyté, uterákom vysušené vlasy.
Pripravte krémovú pastu namiešaním prášku s vodou o teplote 50°C, použite prosím teplomer! (teplomer je možno zakúpiť aj v rámci sortimentu Khadi).
Naneste pastu do vlasov, prikryte fóliou (priloženou čapicou) a uterákom, aby ste udržali pastu v teple.
Doba pôsobenia je 15 - 30 - 60 minút, v závislosti na požadovanom výslednom tóne (viď "dôležité informácie" vyššie).
Opláchnite výhradne teplou vodou.
Nepoužívajte horúcu vodu, vysokú teplotu fénovania, kondicionéry ani balzamy.
Vlasy nechajte najmenej 24 hodín odpočívať a až potom ich umyte šampónom.
Zloženie (INCI): Cassia Aurata*, Junglas Nigra, Punica Granatum, Uncaria Gambir, Terminalia Chebula*, Jatropha Curcas, Quercus Infectoria, Indigofera Tinctoria*, Lawsonia Inermis*, Aegle Marmelos, Rheum Emodi, Adhatoda Vasica, Aloe Barbadensis*, Cesalpinia Sapan Wood, Cordia Dichotoma*
* z kontrolovaného biologického poľnohospodárstva
Tento výrobok je certifikovaný BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.