Objednávky pred sviatkami expedujeme do 19.12., doprava v KE do 20.12.
  • 1 z 2
 

Prírodná farba na vlasy KHADI HENNA, AMLA & JATROPHA

Neohodnotené
 

neobsahujú žiadne konzervačné látky, zintenzívňovače farieb

Dostupnosť dodáme do 10dní
8,90 € / ks
   
Značka Khadí
Kategória farby na vlasy
 

Všetky farby podliehajú striktným kontrolám na obsah škodlivých látok. V závislosti na odtieni obsahujú taktiež  špecifické byliny, ktoré sa používajú v ajurvédské medicíne. Tie posília Vaše vlasy a dodajú im výnimočný lesk.   
Farby KHADI neobsahujú žiadne konzervačné látky, zintenzívňovače farieb, ani žiadne iné chemické zložky.

Všetky farby Khadi môžete medzi sebou bez problémov miešať.

A NAVYŠE - MÔŽETE NIMI SPOĽAHLIVO FARBIŤ I ŠEDÉ VLASY

Rastlinná farba na vlasy Khadi HENNA, AMLA & JATROPHA farbí vlasy oranžovo až červeno. Henna v kombinácii s amlou a jatrophou dodá Vašim vlasom tmavší odtieň ako odtieň Khadi ČISTÁ HENNA. Veľmi tmavé vlasy získajú hnedý až červenohnedý farebný odtieň. V tejto rastlinnej vlasovej farbe je okrem henny naviac aj množstvo cenných ošetrujúcich zložiek. Vlasy získajú výnimočnú starostlivosť, lesk a objem. Vzniknutý farebný tón závisí od pôvodnej farby vlasov. Intenzitu zafarbenia ovplyvní dĺžka pôsobenia a typ vlasov. Jemné vlasy sa zafarbia intenzívnejšie ako silné vlasy. Khadi vlasová farba HENNA, AMLA & JATROPHA je absolutne prírodná farba na vlasy, bez chemických prísad, konzervačných látok a umelých farbiv. Tento výrobok je certifikovný BDIH:

Použitie:

Zmiešajte v závislosti od dĺžky Vašich vlasov 50-100 g prášku s horúcou vodou (60 - 90°C), tak aby vznikla homogénna pasta. Pastu naneste čo možno nejteplejšiu, pramienok po pramienku, na čerstvo umyté vlasy. Pomocou igelitovej fólie a uteráka udržujte vlasy s nanesenou farbou teplé a vlhké. Po uplynutí doby pôsobenia umyte vlasy iba čistou vodou a až následujúcí deň umyte vlasy šampónom.

Doba pôsobenia je 30 minút až 2 hodiny, v závislosti na požadovanú intenzitu zafarbenia. Čím dlhšie necháte farbu na vlasoch pôsobiť, tím intenzívnejšie budú zafarbené.

Zloženie (INCI): Lawsonia inermis (henna), Emblica officinalis (amla), Eclipta alba (bhringaraj), Monniera bacopa (brahmi), Acacia concinna (shikakai), Terminalia chebula (harad), Terminalia bellirica roxb. (vibhitaki), Glandulifera jatropha (jatropha), Azadirachta indica (neem)

Obsah: 100 g

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.