Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu

Prírodné farby KHADI

V čom spočíva ich výnimočnosť...
1. 100% rastlinné, bez prídavkov syntetických zložiek (a nie je automatické, že všetky fabry na vlasy označované ako "prírodné" alebo "Henna" aj boli čisto prírodné, do niektorých výrobcovia pridávajú aj syntetické zložky, bez deklarovania v zložení.)

2. Logo a certifikácia podľa štandartov BDIH (Kontrolovaná prírodná kozmetika) je garancia prírodného zloženia.

3. V závislosti podľa odtieňu, farby obsahujú zároveň ajrurvédske rastliny, ktoré zlepšjujú kvalitu vlasov. Aj samotná Henna alebo Indigo, ktoré sú vo farbách použité pre svoje farbiace účinky zároveň aj vlasy vyživujú, ale väčšina odtieňov obsahuje aj ošetrujúce rastlinky- napr. amla či amalaki dáva lesk a objem, bhringaraj pôsobí proti šediveniu vlasov, neem alebo nimba posilňuje vlasovú štruktúru.

4.Výnimočná kvalita a účinnosť - je daná viacerými faktormi, ako sú napr. osvedčené indické receptúry, suroviny tej najvyššej kvality - rastliny z najlepších pestovateľských regiónov Indie, starostlivý výber surovín, laboratórne kontrolyn a obsah ťažkých kovov a škodlivých látok...

5. Najvyššia kvalita bola potvrdená i v nemeckom teste Oko-test, nielen že farby získali prestížne ocenenie a logo " Sehr gut", ale v teste sa umiestnili na prvom mieste z farieb dostupných na nemeckom trhu ( testovali sa prakticky všetky značky dostupné na nemeckom trhu).

6. Veľmi dobre kryjú vlas- veľmi častá skúsenosť je, že zákaznička je prekvapená, ak farba aj pri dobre pôsobenia do 2 hodín pekne priľnula k vlasu a predtým nechávala iné farby na vlasoch aj 6 hodín.

7. Dávajú vlasom vynimočný lesk, objem a hebkosť- zákazníčky chvália, že vlasy nemajú vysušené, tak ako ich mali predtým pri použití iných druhov farieb.

8. Prírodné a zdravé riešenie i pre šedivé vlasy! - pri porovnaní s inými farbmi, Khadi farby chytajú na šedé vlasy mimoriadne dobre a veľa žien prekryje úplne šedé vlasy už pri jednokrokovom farbení. Na farbenie šedivých vlasov je zároveň k dispozícii aj dvojkroková metóda t.j. predfarbenie z jedným z červených odtieňov.

9. Praktickosť použitia- farbiaca pasta je hladká, ľahko s nanáša, z vlasov nepadá a veľmi dobre sa z vlasov oplachuje.

10. farbenie je trvalé- farby sa nevymývajú

11. Značka Khadi ponúka aj ďalšie zaujímavé prírodné prípravky na starostlivosť o vlasy- komplexná rada vlasovej kozmetiky

12. Navyššia kvalita je naozaj za nízku cenu - balenie obsahuje 100g prášku

13. K dispozícii sú detailné návody a tipy k farbeniu rastlinými farbami Khadi + poradenstvo na www.khadi-cz.cz

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.