Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu

O nás

Predstavujeme sa :-)

Bylinkový obchod to je rodinná obchodná firma, ktorú sme založili v roku 2012 a začali súčasne prevádzkovať kamenný obchodík s bylinkami a korením /do roku 2014 na Hlavnej ulici v Košiciach/ a aj internetový obchod s rovnakým sortimentom. Náš záujem o bylinky, liečivé čaje a všetkým, čo s tým súvisí už trvá oveľa dlhšie, desiatky rokov.  Snažíme sa vyhľadávať výrobcov kvalitných produktov, súvisiacich so zdravím a vitálnym životom a tieto ponúkať ďalej.  Zameriavame sa obzvlášť na liečivé rastliny, maceráty, tinktúry, mastičky, bylinnú prírodnú kozmetiku a naturálne éterické silice.

U nás je základnou prioritou kvalita výrobkov, ich dostupnosť a primeraná cena. Neobchodujeme s produktami ponúkané cez Multilevel marketing! Nakupujeme priamo u výrobcov alebo z veľkoskladov zameraných na BIO a EKO produkty. 

Všetkým priaznivcom alternatívnej medicíny ponúkame byliny /vyše 100 druhov/,  a  ďalšie bylinné produkty od overených maďarských, slovenských a českých výrobcov a spracovateľov. Od roku 2012 ponúkame kompletný sortiment známeho výrobcu bylinkových čajov a kozmetiky, doplnkov výživy HERBÁRIA Zrt., Budapest. V našom Bylinkovom obchode nájdete aj výber tých najzaujímavejších bylín a extraktov z rôznych kútov sveta, či z Južnej Ameriky, Číny, Ázie kde je našim osvedčených dodávateľom česká spoločnosť Salvia Paradise s.r.o..
Gemmoterapiu v poslednom desaťročí v Čechách aj na Slovensku spropagovala pani Mgr.Podhorná so svojou firmou Naděje. Veľkej popularite vďačí mnohými priaznivými výsledkami pri liečbe závažných ochorení napr. boreliózy, sklerózy multiplex, pri oslabenej imunite a alergiám.  
Bylinkám ostávame verní aj v ponuke kozmetiky. Na trhu prírodnej kozmetiky vyhľadávame značky, ktoré si nás získajú svojou precíznosťou, zaujímavou myšlienkou a  neštandartným citlivým prístupom k človeku, aj k prírode.

V súčasnosti sme produkty prírodnej kozmetiky a ekodrogérie presmerovali na novú stránku a to "Kráľovstvo kozmetiky". Sme vďační, že sme mali možnosť sa pred pár rokmi zoznámiť s certifikovanou prírodnou indickou kozmetikou KHADI, ktorá si nás získala kvalitnými ingredienciami, šetrnými zložkami a overenou účinnosťou. 
Sortiment máme stabilný a sú to výrobky posilňujúce zdravie, či fyzické alebo duševné... prostriedky na ceste k rozvoju...

Správame sa zodpovedne: Komunikujeme stručne a jasne, zvyčajne mailom. neváhajte sa s nami spojiť aj telefonicky, ak nedvíhame, ozveme sa Vám späť. Faktúry ako daňový doklad zasielame všetkým zákazníkom e-mailom v pdf formáte. Netlačíme ich zbytočne na papier. Pri reklamácii stačí zaslať mailovú komunikáciu s číslom objednávky. Našu kópiu faktúry aj iné povinné formuláre tlačíme u nás na recyklovaný nebielený kancelársky papier. V rámci údržby kamennej predajne používame výlučne ekodrogériu a v minimálnom potrebnom množstve.  Zásielky balíme prvoplánovo do kartónových krabíc, ktoré sú "reuse". Chúlostivé, krehké predmety  naďalej balíme do bubliniek, ktoré sú takisto "znovu používané" od našich dodávateľov.  Malé zásielky sú prepravované  v bublinkových obálkach nebielených "Eko hnedých", lebo je to bezpečnejšie pri preprave našich produktov. Pri priamom predaji balíme tovar do hnedých papierových vreciek a v ponuke máme aj eko papierové tašky.


Ak Vás bylinky zaujímajú a radi by ste sa dozvedeli o nich niečo viac, skúste si prelistovať náš blog o bylinkách, o chorobách a zdravej strave HERBÁRIUM, kde články priebežne dopĺňame. Ak potrebujete radu a inklinujete ku prírodnej liečbe, sme tu pre Vás. Bylinkovú poradňu poskytujeme zdarma najlepšie osobnev Košiciach, ale aj telefonicky 0944 494 114 , či mailom cez formulár "Napíšte nám".

Prečo nakupovať u nás? DESAŤ PRETO, ŽE
1. SKÚSENOSŤ- produkty, ktoré ponúkame máme vyskúšané, poznáme ich kvalitu a máme garancie od dodávateľov.
2. ODBORNOSŤ- vyznáme sa, vieme odporúčiť konkrétny prípravok, čaj, bylinku pre Vás a na Vaše ťažkosti, či ako prevenciu. 
3. ŠPECIALIZÁCIA- špecializujeme sa na bylinky v rôznej forme a prevedení, to je náš stály sortiment.
4. INFORMOVANOSŤ- produkty, ktoré ponúkame sú reálne vyobrazené a obsahujú podrobný popis, zloženie, výrobcu.
5. KOREKTNÝ E-SHOP- držíme sa všeobecných obchodných podmienok, podľa ktorých máte napríklad garanciu vrátenia tovaru do 14 dní, Vaše osobné dáta slúžia len na účely v rámci našej firmy, neponúkame ich žiadnym tretím osobám a organizáciám.
6. AKTÍVNA KOMUNIKÁCIA - od prvého zaevidovania Vašej objednavky, sa snažíme Vás informovať o priebehu jej spracovania a po vyexpedovaní Vám poskytneme údaje potrebné pre sledovanie zásielky.
7. VÝHODNÝ OSOBNÝ ODBER - objednaného tovaru v Košiciach. PLATÍTE LEN ZA PREVZATÝ TOVAR a rezervácia tovaru je 14 dní od objednania.
8. DORUČENIE TOVARU ZDARMA - v rámci SR. Pri objednávke tovaru, kde celková suma za tovar presiahne 60€, neplatíte poštovné. V rámci Košíc ponúkame doručenie tovaru  už od 0,50€.
9. PRIAZNIVÉ CENY - tovar nakupujeme priamo od výrobcov a z veľkoskladov, aby ceny neboli zbytočne premrštené. Neponúkame produkty ponúkané MLM systémom!
10. SPRÁVAME sa EKOLOGICKY - faktúry zasielame v PDF formáte emailom, ak už tlačíme tak na nebielený EKO papier, škatule do ktorých balíme Váš tovar na odoslanie sú "REUSE" znova použité...

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.