Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu

Salvia Paradise s.r.o.

Salvia Paradise je česká rodinná firma, ktorá nie je iba predajcom bylín, ale aj spracovateľom. Suroviny nakupuje od overených pestovateľov a priamych dovozcov a následne ich prebaľuje do vlastných vzduchotesných obalov. Všetky dodávané suroviny sú neustále kontrolované a spoločnosť si dáva záležať na kvalite, ktorá je u nich najpodstatnejším aspektom pri nákupe bylín vôbec. V tomto smere spoločnosť nepozná kompromisy a celá prevádzka je pravidelne kontrolovaná SZPI(štátnou poľnohospodárskou a potravinárskou inšpekciou), na prevádzke je dodržiavaný v plnom rozsahu protokol HACCP zaisťujúci maximálnu čistotu prevádzky bez možnosti kontaminácie.

Jednotlivé byliny nie sú dodávané v papierových obaloch, ale vo vzduchotesných ZIPP obaloch, aby mohla byť garantovaná ich čo najvyššia účinnosť, aj niekoľkých mesiacov po zbere. Skladovanie je zabezpečené v samostatných chladnejších priestorov, kde sú byliny hermeticky uzatvorené. Vďaka týmto prísnym podmienkam skladovania a používania optimálnych distribučných obalov si byliny zachovávajú svoje účinné látky a arómu po dlhý čas.
Pod značkou Salvia Bylinkový obchod ponúka hlavne "exotickejšie" byliny, zelené čaje, čierne čaje, plody, semená z južnej Ameriky, Peru, Číny, Indie alebo z iných nám vzdialených oblastí. Ale nájdete medzi nimi aj štandartné európske liečivé rastliny vo výbornej kvalite. Salvia Paradise to sú aj novinky vo forme mletých bylín a práškov liečivých húb, rias aj balené do vegánskych kapsulí či extrakty žiadaných bylín vo forme kvapiek ako bezalkoholovej verzie. Výber je široký, každý si nájde bylinku vo forme, ktorú preferuje.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.