Príjemného Silvestra a Novom roku 2019 iba tie najlepšie veci nech Vás postretnú. Bylinky AFarm

Mosómami Kft. Budapest

MosóMami doslovne preložené znamená "Mamka, ktorá perie". Takto nazvali svoju firmu manželia Radnai Krisztina a Zoltán z Budapesti.
Ich stratégiu a ďalšie zámery Vám sprostredkujeme ich vlastnými slovami:
"Ekologické pracie a čistiace prostriedky, prírodná telová kozmetika, kvalitné suroviny hlavne na výrobu mydla za reálnu cenu, odborné poradenstvo a starostlivosť o zákazníkov - to všetko je MOSÓMAMI Kft.
K založeniu tohto rodinného podniku nás priviedol sám život a skúsenosti s pracími a čistiacimi prostriedkami, kozmetikou, ktoré mali na svedomí vznik alergii, kožných ochorení.
Postupne sa nám začali hromadiť v kúpelni a na polici nádobky a fľaštičky, na ktoré sadal prach a ktoré sme pre spomínané problémy prestali používať.
Koľko škody môže to množstvo chemikálii spôsobiť v prírode?
Odrazu nám bolo celkom jasné, čo musíme urobiť pre udržanie kvalitného životného prostredia, pre lepšiu budúcnosť, pre budúce generácie.
Začali sme vyhľadávať šetrné suroviny, nielen k našej pokožke ale aj k prírode, ekologicky ľahko odbúrateľné pracie a čistiace prostriedky, kozmetiku. A tiež vyrábať vlastné výrobky ekodrogérie, okruh ktorých sme postupne prispôsobovali požiadavkám zákazníkov.
Popri dovážaným surovinám ako bambucké maslo, rastlinné oleje a iné, sme začali aj s výrobou kozmetických produktov ako sú šampóny, mydlá napr. Eco-Z rada a tiež spolupravujeme s výrobcami ďalších EKO výrobkov.
Skutočnosť, že v spolupráci s ďalšími domácimi výrobcami sa už v mnohých domácnostiach používajú čistiace a kozmetické produkty, ktoré šetria životné prostredie, sú šetrnejšie k pokožke, ale aj k peňaženke, nás napĺňa spokojnosťou.
Sme presvedčený, že vďaka tímovej práci dosahujeme výborné výsledky. Výsledkom tejto spolupráce sú aj výrobky pod značkou EcoNut, ktoré zahŕňajú pracie a čistiace prostriedky, ktorých základom sú bio mydlové orechy.

Naše výrobky charakterizuje:
• plná zodpovednosť za kvalitu surovín, nezavádzame zákazníkov malými písmenkami a nepremenúvame suroviny, aby to lepšie znelo.
• vlastníme všetky legislatívou určené dokumenty, dodržiavame predpisy, predkladáme výsledky laboratórnych testov národných aj v rámci EÚ.
• ponúkame výrobky Fair Trade obchodu(Spravodlivý obchod) ako bambucké maslo, kokosové maslo a iné z rozvinutých krajín. Toto obchodné partnerstvo, ktorého cieľom je udržateľný rozvoj a zaistenie dôstojných podmienok pre znevýhodňovaných výrobcov v rozvojových krajinách aj iné domáce aktivity sú znakom zodpovednosti k sebe navzájom.
• ponúkané produkty prechádzajú konečným balením v Maďarsku - zamestnávame našich občanov.
• kladieme dôraz na to, aby baliaci materiál bol ekologický, z recyklovaných surovín, resp. vhodných na ďalšiu recykláciu, a ktorý sa v prírode jednoducho a rýchlo rozkladá.
• snažíme sa o to, aby väčšina našich výrobkov sa mohla používať viacúčelovo, opakovane, dlhodobo a tiež pomer cena/kvalita je vynikajúci.
• naše recepty na výrobu a spracovanie základných surovín, tipy ako sa správať ekologicky, šetrne, vzdelávať širokú verejnosť považujeme za prioritu a tieto informácie šírime zdarma prostredníctvom web stránok a na Facebooku
• prvoradým hľadiskom pri distribúcii je ochrana životného prostredia – využívame auto s BlueMotion technológiou s úsporou paliva, snažíme sa o dobrú logistiku pri distribúcii.

Správame sa zodpovedne a k tomu nabádame aj ostatných občanov a obyvateľov našej Zeme. Na každom z nás záleží, aká bude hlboká naša "stopa"..... "

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.