Výhody pre Vás. Objednávky vytvorené pod Vašim prihlasovacím účtom sú zahrnuté do vernostného programu!

Mosómami Kft. Budapest

MosóMami doslovne preložené znamená "Mamka, ktorá perie". Takto nazvali svoju firmu manželia Radnai Krisztina a Zoltán z Budapesti.
Ich stratégiu a ďalšie zámery Vám sprostredkujeme ich vlastnými slovami:
"Ekologické pracie a čistiace prostriedky, prírodná telová kozmetika, kvalitné suroviny hlavne na výrobu mydla za reálnu cenu, odborné poradenstvo a starostlivosť o zákazníkov - to všetko je MOSÓMAMI Kft.
K založeniu tohto rodinného podniku nás priviedol sám život a skúsenosti s pracími a čistiacimi prostriedkami, kozmetikou, ktoré mali na svedomí vznik alergii, kožných ochorení.
Postupne sa nám začali hromadiť v kúpelni a na polici nádobky a fľaštičky, na ktoré sadal prach a ktoré sme pre spomínané problémy prestali používať.
Koľko škody môže to množstvo chemikálii spôsobiť v prírode?
Odrazu nám bolo celkom jasné, čo musíme urobiť pre udržanie kvalitného životného prostredia, pre lepšiu budúcnosť, pre budúce generácie.
Začali sme vyhľadávať šetrné suroviny, nielen k našej pokožke ale aj k prírode, ekologicky ľahko odbúrateľné pracie a čistiace prostriedky, kozmetiku. A tiež vyrábať vlastné výrobky ekodrogérie, okruh ktorých sme postupne prispôsobovali požiadavkám zákazníkov.
Popri dovážaným surovinám ako bambucké maslo, rastlinné oleje a iné, sme začali aj s výrobou kozmetických produktov ako sú šampóny, mydlá napr. Eco-Z rada a tiež spolupravujeme s výrobcami ďalších EKO výrobkov.
Skutočnosť, že v spolupráci s ďalšími domácimi výrobcami sa už v mnohých domácnostiach používajú čistiace a kozmetické produkty, ktoré šetria životné prostredie, sú šetrnejšie k pokožke, ale aj k peňaženke, nás napĺňa spokojnosťou.
Sme presvedčený, že vďaka tímovej práci dosahujeme výborné výsledky. Výsledkom tejto spolupráce sú aj výrobky pod značkou EcoNut, ktoré zahŕňajú pracie a čistiace prostriedky, ktorých základom sú bio mydlové orechy.

Naše výrobky charakterizuje:
• plná zodpovednosť za kvalitu surovín, nezavádzame zákazníkov malými písmenkami a nepremenúvame suroviny, aby to lepšie znelo.
• vlastníme všetky legislatívou určené dokumenty, dodržiavame predpisy, predkladáme výsledky laboratórnych testov národných aj v rámci EÚ.
• ponúkame výrobky Fair Trade obchodu(Spravodlivý obchod) ako bambucké maslo, kokosové maslo a iné z rozvinutých krajín. Toto obchodné partnerstvo, ktorého cieľom je udržateľný rozvoj a zaistenie dôstojných podmienok pre znevýhodňovaných výrobcov v rozvojových krajinách aj iné domáce aktivity sú znakom zodpovednosti k sebe navzájom.
• ponúkané produkty prechádzajú konečným balením v Maďarsku - zamestnávame našich občanov.
• kladieme dôraz na to, aby baliaci materiál bol ekologický, z recyklovaných surovín, resp. vhodných na ďalšiu recykláciu, a ktorý sa v prírode jednoducho a rýchlo rozkladá.
• snažíme sa o to, aby väčšina našich výrobkov sa mohla používať viacúčelovo, opakovane, dlhodobo a tiež pomer cena/kvalita je vynikajúci.
• naše recepty na výrobu a spracovanie základných surovín, tipy ako sa správať ekologicky, šetrne, vzdelávať širokú verejnosť považujeme za prioritu a tieto informácie šírime zdarma prostredníctvom web stránok a na Facebooku
• prvoradým hľadiskom pri distribúcii je ochrana životného prostredia – využívame auto s BlueMotion technológiou s úsporou paliva, snažíme sa o dobrú logistiku pri distribúcii.

Správame sa zodpovedne a k tomu nabádame aj ostatných občanov a obyvateľov našej Zeme. Na každom z nás záleží, aká bude hlboká naša "stopa"..... "

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.