Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu

KHADI certifikovaná kozmetika

Filozofia KHADI vychádza z dlhoročných znalostí ajurvédskej medicíny a kombinuje sa s modernou certifikovanou prírodnou kozmetikou. V spojení s etickými pravidlami a filozofiou sebestačnosti Vám KHADI  prináša jedinečný sortiment prípravkov osobnej starostlivosti.
Výrobky KHADI existujú v Indii na trhu viac ako 40 rokov a  dostať ich v mnohých lekárňach a obchodoch.  Od doby svojho vzniku stojí KHADI, na rozdiel od  rôznych  módnych   trendov  na   osvedčených  znalostiach  o  používaní   rastlín  a  prírodných  surovín.  

 

 

Výrobky  majú  certifikáciu a logá BDIH – Kontrolovaná prírodná kozmetika. Tato certifikácia mimochodom obnáša prísne obmedzenia na chemické látky obsiahnuté v kozmetike. Najvyššia kvalita rastlinných farieb na vlasy Khadi bola naviac ocenená aj v nemeckom teste Öko-Test. 

 

Hlavné zásady KHADI:
  • žiadne testovanie na zvieratách
  • žiadné minerálne oleje a syntetická farbivá 
  • biologické pestovanie a zber divoko rastúcich rastlín
  • minimálne množstvo obalov
  • žiadna detská práca    –  deti našich výrobcov chodia do školy, nie do práce
  • etické vzťahy – fair trade – s výrobcami

S rastlinnými farbami na vlasy Khadi máte možnosť objaviť novú dimenziu farbenia vlasov, ktorou je radosť zo zdravého rastlinného farbenia a starostlivosti. Vysoko kvalitné vlasové farby Khadi totiž predstavujú nielen krásne odtiene, lesk a objem Vašich vlasov, ale zároveň aj čistejšie prírodné zloženie. Ich absolútne nechemické ingredience neškodia vlasom a pokožke hlavy. Pri ich aplikácii neabsorbujete do svojho organizmu žiadne syntetické látky, pretože jch obsahom sú len rastliny. Môžete nimi úspešne farbiť dokonca aj šedivé vlasy. Objavte radosť, ktorú dokáže dať farbeniu a starostlivosti 100% rastlinnými vlasovými farbami KHADI!  A navyše - v  spojení s ďalšími jedinečnými prípravkami prírodnej kozmetiky KHADI, ako sú napr. vlasové oleje, šampóny na vlasy, bylinné prášky na ošetrenie vlasov a pokožky, pleťové a telové oleje ... 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.