Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu

Herbária Zrt. Budapest

Spoločnosť Herbária ako významný producent liečivých čajov, čajových zmesi, potravín a kozmetických prípravkov na báze bylín, už 60 rokov zbiera a zdokonaľuje tisícročné skúseností založené na ľudových tradíciach, ktoré sú potvrdené moderným lekárskym výskumom.
Práve vďaka aktívnemu výskumu sa v tejto spoločnosti zrodila unikátna receptúra na regeneráciu vlasov, pokožky a vlasovej cibuľky, podporujúca rast vlasov známa pod názvom BÁNFI. Špeciálny šampón bez parabénov, vlasová kúra alebo voda, a balzam na vlasy obsahujú výťažok z oregana, borievky, horčice a chrenu.
Protizápalová ústna voda patrí tiež medzi receptúry spoločnosti Herbária klinicky testované, kde vďaka vysokým obsahom trieslovín a iných zložiek vo výťažku z rastliny škumby vlasatej a materinej dúšky tymiánovej má táto 100% bylinková ústna voda účinok sťahujúci a upokojujúci pri zápaloch v ústnej dutine, krvácavosti ďasien, paradentóze.

Cieľom a poslaním spoločnosti je prebudiť v ľudoch zodpovednosť za svoje zdravie, vybudovať most medzi človekom, ktorý sa vzdialil prírode a prírodnými zdrojmi, ktoré dokážu navrátiť človeku stratenú energiu a vitalitu.

Herbária na svojom webovom portáli píše:"Spotrebiteľovi dokážeme ponúknuť širokú škálu produktov a snažime sa blahodárne účinky bylín ponúknuť v rôznych formách tak, aby sa stali dostupné pre každého."

Najnovšími produktami spoločnosti Herbária sú doplnky výživy na podporu zdravia vyrábané s extraktov liečivých rastlín. Najzaujímavejšie sú tablety Kurkuma so zázvorom a kapsule Rakytník s Echinaceou a C vitamínom, a tiež veľmi žiadané olejové kapsule kombinácia Cesnak+hloh+imelo vhodné pri srdcovocievnych ochoreniach.

Sídlo spoločnosti: Herbária Zrt., 1135 Budapest, Csata u.27
Výrobné prevádzky: Balmazújváros- výroba kozmetiky, Székkutas- spracovavanie byliniek a výroba čajov.

Naša firma AFarm ponúka od spoločnosti Herbária Zrt. kompletný sortiment :liečivé byliny jednodruhové, bylinné zmesi, porciované čaje bylinkové aj bylinné zmesi, ovocné čaje sypané aj porciované, kvalitnú vlasovú kozmetiku s výťažkom žihľavy a lopúcha, vlasovú kozmetiku rada Bánfi, masážné balzamy, ústné bylinné vody, detskú kozmetiku Herba Kids ale aj bylinné sirupy, doplnky výživy a produkty z radu wellness kvalitné esenciálne oleje a bylinkové vankúše.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.