Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu

Gemmoterapia NADĚJE

Zostavovateľkou a dušou českej NADĚJE je pani Mgr. Jarmila Podhorná, ktorej v rozrastajúcej spoločnosti pomáhajú aj ďalší členovia rodiny už vyše 17 rokov. 
Prianie Mgr. J. Podhornej bolo a je, aby lásku k ľuďom a jej skúsenosti v oblasti gemmoterapie i alternatívnej medicíne predala ďalej, predovšetkým nemocným. Spoločnosť Naděje sa špecializuje na výrobu prípravkov bez nežiadúcich účinkov a cenovo dostupných, ktoré pôsobia na organizmus priaznivo ako prevencia i ako regenerácia a na zlepšenie stavu pri rôznych zdravotných problémoch.
Vyše 100 produktov spoločnosti Naděje tvoria bylinné výluhy, špeciálne tinktúry z pupeňov rastlín, zmesové výluhy, kvapky obohatené o glukány, maste, kúpele, oleje.
Liečba pomocou výťažkov z bylín je mimoriadne šetrná a účinná, nepoškodzuje ľudský organizmus, nemá vedľajšie nežiadúce účinky a nezanecháva v tele žiadny "odpad".
Je úspešná nielen pri liečení konkrétnych chorôb, ale je tiež vhodná ako preventívny prostriedok pre zdravého človeka.
Výroba bylinných tinktúr prebieha v prevádzke certifikovanej Štátným ústavom pre kontrolu liečiv, je dôkladne testovaná v priebehu celého procesu vo vlastných laboratoriách. Bylinky si v Naděje pestujú sami na vlastných pozemkoch v čistom prostredí neďaleko Prostějova na Morave.
Bylinné produkty sú spracovávané bez chemických a konzervačných prísad. Tieto produkty nie sú klinicky testované. Jednotlivé maceráty sa rozdeľujú na základné skupiny a to na: bylinné výluhy, gemmoprípravky-výluhy z púčikov a výluhy obohatené o glukány z hlivy- nazvané gemmoglukány.
Každým rokom pribúdajú nové certifikované špeciálne tinktúry zostavené z viacerých bylín, pôsobiace synergicky na ten ktorý zdravotný problém. 
Bezplatné poradenstvo k týmto výrobkom aj v oblasti fytoterapie a gemmoterapie nájdete aj v Bylinkovom obchode Jesennej 6 v Košiciach.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.