Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu

ECO CLÉAN NORDIC DROGÉRIA

Eco Cléan, to sú ekologické čistiace prostriedky vyrábané v Dánsku, a svojim zložením podliehajú prísnym štandartom certifikácie Ecocert.

ČISTÝ, ÚČINNÝ, ZELENÝ

Eco Cléan spatrilo svetlo sveta v roku 2012. Bolo založené čtyrmi priateľmi, a to s jediným poslaním: vytvoriť prírodné čistiace produkty, ktoré umožnia prepojiť v perfektnej harmónii udržatelnosť, absolútnu účinnosť a ekonomickú dostupnosť.
Eco Cléan vzišiel z Heleninej a Tommyho osobných skúseností a nespokojnosti v pozícii spotrebiteľov a rodičov, ktorí sa snažia navigovať v chemickej džungli dnešnej doby a chrániť svoje deti v maximálnej možnej miere proti škodlivému pôsobeniu rôznych rizikových substancií v našich každodenných životoch.
A tak začali rozvíjať myšlienku vyvinúť poctivý, avšak účinný produkt, na báze tradičných dánskych rastlín, ktorý by nemal nič společného s netransparentnosťou mnohých produktov na trhu. Po niekoľkých rokoch výskumu a náročnej práce nakoniec dospeli k receptúram prípravkov, ktoré teraz nájdete pod značkou Eco Cléan.
Eco Cléan zahrňuje škálu produktov, ktoré vzišli z vízie prispieť ku zmene k lepšiemu vo svete. Jedná sa o víziu, ktorú máme na pamäti neustále, a ktorá predstavuje samotný základ tejto rýchlo sa rozvíjajúcej firmy.

NAŠA VÍZIA A CIEL - SVET BEZ PLYTVANIA ZDROJOV

My v Eco Cléan pracujeme a spolu podielame sa na celkovom udržatelnom rozvoji, smerom k čistejšiemu svetu bez plytvania vzácnymi zdrojmi. Veríme v ekologicky zodpovedné, férové a inovatívne riešenia, ktoré pomáhajú chrániť zdroje našej Zeme a vytvárať podmienky pre lepšiu kvalitu života pre všetkých, teraz i v budúcnosti.

Vieme, že aby sme si udržali status popredného dodávateľa v oblasti prírodných a udržateľných čistiacich prostriedkov, tak sa musíme neustále sústrediť na vývoj a na nové iniciatívy, ktoré nás posunú bližšie k našemu cieľu stať sa vedúcim v oblasti vývoja účinných, avšak prírodných a udržateľných čistiacich prostriedkov so 100% biologicky rozložiteľnými ingredienciami - v prospech spotrebiteľov, životného prostredia a celkovo sveta, v ktorom všetci žijeme.

NÁŠ SĽUB - JEDNODUCHO A PRÍRODNE

Eco Cléan je nabíjaný energiou ľudí, ktorí majú vášeň pre svoj odbor, a víziu inšpirovať a vzdelávať spotrebiteľov. A to, aby sa stali kritickejšími vo svojom prístupe k produktom, ktoré používajú vo svojich každodenných životoch a vôči negativnym dopadom, ktoré používanie týchto produktov môže obnášať. S našou ekologickou drogériou chceme poskytnoúť neškodlivú alternatívu ku konvenčným čistiacim produktom, ktoré často obsahujú veľkú škálu škodlivých chemikálií, a to na úkor životného prostredia a celkového zdravia spotrebiteľov. My v Eco Cléan veríme, že dôvera medzi výrobcom a spotrebiteľom je zásadná. Preto chceme byť kompletne transparentný. Jednoduchosť a prírodnosť sú pri vývoji produktov Eco Cléan v centre našej pozornosti. Nemáme čo skrývať!
Eco Cléan - s certifikáciou Ecocert .

ČISTÝ, ÚČINNÝ, ZELENÝ

● respekt k našej planéte

● prírodné a bio ingrediencie

● 100% biologicky rozložiteľné ingrediencie

● 100% recyklované plastové obaly

● netestované na zvieratách

Bez syntetických vôní, farbív, enzýmov, konzervantov, bez ropných derivátov

UPRATOVANIE S ECO CLEAN

Eco Cléan to sú čističe pre domácnosť, na každodennú potrebu. Vyrábajú sa univerzálne čističe, odmasťovač do kuchyne, odstraňovač vodného kameňa, WC čistič na sanitu, prostriedok na umývanie riadu aj gely na pranie. Čistiace prostiedky pre rôzne každodenné potreby čištenia a umývania, ako je intenzívny čistič a odstraňovač vodného kameňa - výborný na umývanie kúpelní, alebo WC čistič - mimochodom so 100% zložením prírodného pôvodu, tak prostriedky na pranie bielizne či na umývanie riadu. Obaly produktov Eco Cléan sú 100% recyklovateľné.

UMÝVANIE RIADU S ECO CLEAN

Silne účinné proti mastnotám. Kompletne vyčistí Vaše riady od kávy, čaju a zbytkov jedla, vrátane pripečeného jedla, bes toho aby poškodil Vašu pokožku a životné prostredie.

S variantami vône v závislosti na obsiahnutom éterickom oleji - citrón, eukalyptus a bez vône "Free & Clear". S obsahom bio kvetovej vody. Na báze cukru. Bez syntetických vôní, farbív, enzýmov, konzervantov, bez ropných derivátov. 100% recyklovateľné plastové obaly.

https://www.youtube.com/watch?v=Qip9nwlUOWk

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.