Príjemného Silvestra a Novom roku 2019 iba tie najlepšie veci nech Vás postretnú. Bylinky AFarm

Bo.ho francúzska BIO kozmetika

Značka BO.HO Green Make-up je francúzska dekoratívna kozmetika. To je tá pravá „Green revolution“ pre Vašu pleť, so 100% prírodnými zložkami, s EKO rozložiteľným efektným balením, navrhovaná s veľkým rešpektom k životnému prostrediu. Značka bo.ho certifikovaná spoločnosťou CosmeBIO je zaradená medzi BIO prírodnú dekoratívnu kozmetiku. Ponúkame pre Vás rad bo.ho kozmetiky zameranej na oči, pery, pleť a nechty.

 boho1

Poznáte tzv. efekt motýlích krídel? Aj nepatrné zachvenie motýlích krídel môže spôsobiť veľké veci....
Motýlie krídla, ktoré nájdete v našom logu symbolizujú zároveň túto myšlienku aj  ženskosť. 

boho2 
vaša voľba na každý deň...

PRIRODZENE TVOJE BOHO

Krásu, prirodzenosť, technické prevedenie, odhodlanie a transparentnosť predstavuje podstatu našej značky. Naším prianím je ponúknuť naším spotrebiteľom kozmetický zážitok v kombinácii so zodpovedným prístupom.  O to sa snažíme každý deň v našom dynamickom kolektíve, kde nás spája hlavne vášeň pre krásu a ekológiu zároveň. Tiež sme sa rozhodli prijať takú cenovú politiku, ktorá umožní zdemokratizovať krásu a zodpovedný prístup k svojmu prostrediu, čo  môže prispieť k  lepšej budúcnosti pre nás všetkých a všetko, čo nás obklopuje.  Boho tím je zoskupenie živých mozgov sršiacich nápadmi s nádychom šialenstva a novodobej alchýmie.

 


FAREBNOSŤ PRODUKTOV

Zaviazali sme sa k vytvoreniu dlhotrvajúcich  make-up prípravkov z prírodných zložiek. Iste chápete, že farby, ktoré tvoria náš sortiment sú výhradne získané z prírodných pigmentov, čo je trošku obmedzujúce, ale v tomto kontexte ponúkame z toho, čo nám  príroda dáva, to najlepšie.

boho4NAŠA PONUKA

Naším prianím je ponúknuť celý rad make-upu, ktorý zahŕňa všetky kategórie krásy ( očný a pleťový  make-up rúže na pery,  a laky na nechty ). Rozhodli sme sa rozvinúť prírodné a ekologické certifikované výrobky bez straty na  kvalite, pigmentácie, farby či krytia.                

boho3BIOLOGICKÉ a PRÍRODNÉ PRODUKTY

Naše certifikované organické produkty obsahujú suroviny z obnoviteľných zdrojov a sú spracovávané pomocou metód šetrných k životnému prostrediu, bez GMO, silikónov a parabénov. Sú zároveň schválené Cosmebio asociáciou ako BIO kozmetika. Táto značka nás zaväzuje kráčať smerom  originálnych organických výrobkov, ktoré spĺňajú všetky etické a technické kritériá zriaďovacej listiny. Naše produkty sú vyrobené so veľkou  starostlivosťou a obsahujú  zložky z ekologického  poľnohospodárstva, ako sú rastlinné oleje a maslá, vosky, rastlinné extrakty (marhuľa, slnečnica, kukurica atď) .


boho6  NÁŠ ZÁVÄZOK

Bojujeme proti prebalom! Preto Vám ponúkame naše výrobky bez zbytočného obalu alebo blistra. Snažíme sa zvýšiť eko-dizajn  našich obalov a sú preto vyvinuté tak, aby pri spracovaní materiálov s recyklačnými systémami, pomohli k lepšiemu triedenie odpadu (kartón, drevo, sklo). 
Napríklad, ako vrchnáčiky na laky používame 100% drevo, ktoré pochádza z udržateľne obhospodárovaných lesov. Naša kozmetika sa radí medzi „SLOW COSMETICS“, čo je združenie spotrebiteľov, ktorí chcú „konzumovať“ krásu inak.  Menej, ale lepšie.  „Pomalá kozmetika“ je enviromentálny a etický prístup založený na spoločnej vôli podporiť spôsob spotreby prírodnej, zdravej a rozumnej kozmetiky.

  boho5 Už od nášho vzniku  prispievame  na " 1% pre planétu  ", a tým sme podporili mnoho asociácií. "1% pre planétu" je celosvetové dobročinné hnutie, ktoré združuje výrobcov, spotrebiteľov a neziskové organizácie. Princíp je jednoduchý: 1% z obratu za rok je venované na organizácie, ktoré sa angažujú v oblasti ekológie a spoločenských záujmov.

 

 boho8 V tomto roku sme sa rozhodli podporiť Nicolasa Hulota - nadáciu na ochranu prírody a ľudstva  (FNH). Jej hlavným cieľom je urýchliť zmeny v správaní, či už individuálne alebo kolektívne, a vnášanie lepších riešení posilňujúcich ekologickú transformáciu našej spoločnosti. Ich hlavné tri misie sú: 1.Navrhované riešenia transformovať do našej spoločnosti, za osobnej účasti na verejných diskusiách a zapájať sa aktívne do zmien. 2.Podporovať vo Francúzsku  aj v zahraničí tieto zmeny, ako hlavný propagátor a iniciátor zmien. 3.Mobilizovať verejnosť prostredníctvom informačných kampaní. Nadácia tiež zdôrazňuje dôležitosť zachovania spoločného vlastníctva a spravodlivého rozdelenia prírodných zdrojov. Sledujte ich kroky a objavujte ďalšie aspekty nadácie  Nicolas Hulota .

boho7

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.