Príjemného Silvestra a Novom roku 2019 iba tie najlepšie veci nech Vás postretnú. Bylinky AFarm

Aromax to je aromaterapia

Hlavným impulzom vzniku spoločnosti Aromax Zrt. v roku 1993 bol zvýšený záujem spotrebiteľov o prírodné výrobky alternatívnej medicíny. Aromaterapia je zaujímavá oblasť alternatívnej medicíny, ktorú sprevádza v dnešnej dobe neustále rastúci dopyt po kvalitných produktoch.

Spoločnosti Aromax Zrt. výrobou kvalitným esenciálnych olejov, mastných olejov, aromaterapeutickej kozmetiky, sauna olejov a osviežovačov ovzdušia spĺňa svoj dlhodobý zámer dodávať na trh produkty vysokej kvality.
Vďaka cielenému rozvoju spoločnosť Aromax neustále rozširuje svoje portfólio výrobkov, najnovšie o kúpeľové oleje, masážne oleje, prírodnú kozmetiku.
Spoločnosť v rámci výskumu úzko spolupracuje s odbornými vysokými školami a tiež s odborníkmi z praxe, s ktorými vzájomne zdieľa praktické skúsenosti s wellness produktami.
Avšak prvoradým cieľom firmy je neustále vzdelávanie širokej verejnosti o zdravotných účinkoch éterických olejov a s tým súvisiacim bezpečným používaním olejov a ďalších kozmetických prípravkov.
Aromax Zrt. sa snaží spropagovať túto sféru medzi zákazníkmi a nadšencami prírodnej medicíny v širokej škále možností, či už prostredníctvom informačných letákov, brožúrok, odbornej literatúry, infomáciách zverejnených na stránke spoločnosti aj organizovaním konzultačných seminárov. Medzi informáciami nájdete celú históriu aromaterapie, najnovšie vedecké poznatky, podrobné používanie éterických olejov, recepty k výrobe domácej kozmetiky.
Aromax Zrt. ako držiteľ certifikátu systému riadenia kvality ISO ISO 9001: 2000 v súlade s normami, spolupracuje výhradne so spoľahlivými dodávateľmi vstupných produktov, ktoré sú pravidelne kontrolované a výsledky zdokumentované.
Aromax Zrt. nie je len lídrom vo svojom segmente, ale zastáva aj pozíciu priekopníka v tejto oblasti zavádzaním nových postupov a trendov. V Maďarsku si dlhé roky udržiava vedúcu pozíciu na trhu a tiež povesť spoľahlivého a stabilného partnera.
Vďaka svojmu záväzku k udržaniu nadštandartnej kvality, vysoký počet spokojných zákazníkov dokazuje pravdivosť motta Aromaxu: Kvalita je pre nás prirodzená ®

Produkty spoločnosti Aromax Zrt. nájdete v Maďarsku v obchodných sieťach, v lekárňach, v malých obchodíkoch. Verným zákazníkom a všetkým záujemcom o vysoko kvalitné esenciálne oleje ich na Slovensko prináša spoločnosť AFarm .

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.