Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu
Novinka Zväčšiť
 

Mletá živica KRV DRAKA

 

rany, krvácanie ako zásyp

Dostupnosť Skladom
7,10 € / ks
   
Značka Salvia Paradise
Kategória Liečivé BYLINY
 
Krv draka mletá živica z plodov (Daemonorops draco)
 
Tento červený prášok sa získava vysušením  živicovej šťavy získanej z plodov palmy Daemonorops draco. Táto palma rastie na Molukách. Bola využívaná ako látka vykurovacia (kadidlová), pričom ju najviac využívali exorcisti na odstránenie tých najsilnejších negatívnych energií. Charakteristická farba pre dračiu krv je červená, čo napovedá farbe hustého dymu, ktorý má schopnosť prečistiť atmosféru s veľmi rýchlym účinkom. Vôňa dymu je mystická, korenistá, farby sýto červenej.
 
Používa sa ako potravinárske farbivo, ale aj do mastí ako pomocník pri ošetrení rán.

Vonkajšie použitie: Ako zásyp na drobné poranenia, pričom je po zásype zastavené krvácanie a urýchľuje sa proces hojenia. Dračia krv sa často pridáva aj do mastí pre svoje antibiotické a protizápalové vlastnosti. Doporučovaná je aj v prípadoch zle sa hojacích vredov a hemoroidov.
Obsah: 10g

Skladujte na suchom a chladnom mieste.Uschovajte mimo dosahu detí.

Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 158, 267 62 Komárov, CZ


 
Keďže Deamonorops draco nie je v Európe príliš známou rastlinou a jej užívanie nie je veľmi rozšírené, žiadna spoločnosť nepodala návrh na uznanie niektorého zo zdravotných tvrdení pre ktoré je tradične používaná a podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 teda nesmieme o týchto zdravotných prínosoch informovať.
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.