Objednávky pred sviatkami expedujeme do 19.12., osobný odber a doprava do 21.12.
 

Koloidné striebro 250ml

Neohodnotené
 

Výpredaj! Spotreba: 01/2019

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Ušetríte 2 € (–31 %)
4,50 € / ks
   
Značka Meglep-net
Kategória DOPLNKY výživy, kvapky
 

Koloidné striebro  

Použitie: Denne 2x10ml si nalejte do úst a kloktajte. Prípravok sa odporúča použiť bez riedenia. Iné možné použitie: obklady, sprej - čistí a regeneruje pleť - má protizápalové účinky zápaly, uštipnutia hmyzom - Znižuje vylučovanie mazu, akné,mastná pleť - má antibakteriálne a antimikrobiálne účinky -kožné plesne, bradavice, lupiny, herpes, furunkulus, psoriáza - dezinfikuje otvorené a rezné rany, popáleniny, odreniny

Odporúčané použitie: 8 ppm – nízka koncentrácia (rastliny) 10 ppm – univerzálna koncentrácia (vnútorné užitie len mimo EU! + ošetrenie očí ľudí a zvierat) 15 ppm a 20 ppm – vysoká koncentrácia (vonkajšie použitie, postrek, obklady, potieranie, výplach, hygiena) 

Zloženie: Aqua(RO voda), koloidne striebro

Skladujte zatvorené mimo dosahu detí! Pri izbovej teplote, bez prístupu svetla. Vhodné aj na úpravu vody pre rastlinky, proti chorobám a parazitom v pôde, môže sa aj pridať do vody ku rezaným kvetom. Striebro skladujeme na tmavom mieste, mimo zdrojov magnetizmu, ako napr. mobil, TV a podobne.

KONTRAINDIKÁCE: POZOR! Neužívať pri precitlivelosti na metalické striebro! Nepoužívať kovovú lyžičku! Pri kontakte s kovom striebro oxiduje a stráca svoje vlastnosti. 

LEN NA VONKAJŠIE POUŽITIE!

Výrobca: Meglep-net Kft., 1173 Budapest, Pesti út 166. 1. em. 7.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.