Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu

Esenciálny olej 100% Sladký Pomaranč

 

relax, osvieženie

Dostupnosť Skladom
3,30 € / ks
   
Značka Aromax
Kategória 100% éterické oleje
 

Zloženie: prírodný, neriedený, éterický olej z pomaranča mimoriadnej kvality. Obsahuje limonén.
100% éterický olej alebo silica  Citrus sinensis. Získava sa lisovaním za studena z kôry sladkého pomaranča a následným filtrovaním. 
Vôňa: sladkastá, citrusová

Objem: 10ml

Použitie:osvieženie a dezinfekciu ovzdušia, inhaláciu, wellness masáže a aromakúpele.Pôsobí upokojujúco, proti stresu, a nervozite. Používa sa ak v kzometike a na výrobu parfémov. 

Na inhaláciu: na zlepšenie ovzdušia a uľahčenie dýchania nakvapkajte niekoľko kvapiek do vody v aromalampe, alebo odparovača na radiátor. 

Na inhaláciu a naparovanie tváre: Do 1 litra vriacej vody nakvapkajte 4-6 kvapiek oleja, prikryte si hlavu bavlneným uterákom a naparujte sa.

Na osvieženie ovzdušia nakvapkajte olej na savú podložku uložte do miestnosti.

Ošetrenie pokožky: 20-30 kvapiek zmiešajte s 50ml rastlinným olejový základom/mandľový, makadámový, marhuľový/ a vmasírujte niekoľko krát denne do pokožky celého tela. 

Všeobecné upozornenia k 100% esenciálnym olejom:
Kvôli bezpečnostnému používaniu si dôkladne preštudujte nasledujúce informácie!
Pred použitím esenciálnych olejov priamo na pokožku, najprv otestujte jeho reakciu na Vašej pokožke, len tak zabránime možným kožným reakciám, ktoré môžu nastať pri kontakte jednotlivých zložiek silíc s nadmerne citlivou pokožkou. Kvapnutím 1 kvapky neriedeného oleja na vnútornú stranu predlaktia a jemným vmasírovaním otestujete prípadnú reakciu. Ak do 24 hodín od aplikácie nezaznamenáte žiadne zmeny na pokožke v mieste testovania, môžte tento esenciálny olej používať. Ak pri vdýchnutí alebo pri aplikácii na pokožku zaregistrujete nepríjemné zmeny ukončite jeho používanie a vyskúšajte iný druh oleja. Esenciálne oleje sú mierne horľavé a z toho dôvodu ich nepoužívajte pri otvorenom ohni, a v saune ich neriedené neaplikujte na horúce kamene. Aromalampu so zapálenou sviečkou nikdy nenechávajte bez dozoru!

Skladujte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom mieste bez prístupu svetla. Esenciálny olej nepoužívajte neriedený na pokožku, na porušenú pokožku nepoužívajte ani riedený! Olej nesmie prísť do styku s očami, ústami, sliznicami, ak sa tak stane, vymyte olej dostatočným množstvom vody!

 Výrobca : Aromax Zrt.,  Budapest, Záhony u. 7, 1031 Hungary

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.