Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu

Dodacie podmienky

Spôsobov doručenia je viac, volíte si ich zo zoznamu pri kompletizovaní objednávky. Ak si želáte zaslať objednaný tovar do iného štátu alebo krajiny, okrem SR a ČR, upresníme Vám presne cenu najvýhodnejšej dopravy na Vami určenú adresu.


Spôsob doručenia závisí od celkovej hmotnosti objednaného tovaru aj od hodnoty tovaru vyberáte z nasledujúcich:
- osobný odber vo výdajnom mieste   Bylinkového obchodu v Košiciach,
- doručenie v rámci Košíc už od 0,50€
- doručenie Slovenskou poštou  na pobočku pošty
- doručenie špedičnou službou priamo na Vašu adresu
- osobné vyzdvihnutie tovaru v tzv. Z-pointoch v  rámci SR a ČR cez službu  Zásielkovňa vyše 200 pobočiek v SR!

Možnosti úhrady za tovar sú: 
- platba vopred na účet v banke
- v hotovosti pri prevzatí zásielky

 Zásielky doručované cez Zásielkovňu sú v Z-pointe- mieste osobného odberu, zvyčajne na druhý deň od expedovania v rámci SR. Zásielkovňa disponuje vyše 150 výdajnými miestami v SR a 950 výdajnými miestami v ČR  -  v obchodných centrách, v obchodíkoch na sídliskách s dlhou otváracou dobou. Veľkou prednosťou využitia doručenia do Z-pointov je odberná lehota 7 dní, ktoré máte na vyzdvihnutie svojho tovaru. Túto lehotu si viete bez problémov predĺžiť až na 14 dní, po zaslaní informácie spoločnosti Zásielkovňa .  Na info linke Vám veľmi ochotne poradia a inštruujú Vás. Kontakt na info centrum Zásielkovne: +421 221 201 135. Cena dopravy už od 2,60€.

Zásielky doručované cez GLS špedíciu Vám kuriér dopraví na Vami udanú adresu v pracovné dni. Ak si balík neviete v danom termíne, ktorý Vám bude oznámený v deň prepravy vyzdvihnúť, špedícia v niektorých mestách ponúka aj možnosť si balík presmerovať do GLS výdajného miesta tzv.parcelshopu alebo do balíkomatu, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne. Cena dopravy už od 5,50€.

∗ ∗ ∗ ∗ ∗ ∗ ∗

Košičania a obyvatelia priľahlých obcí si môžu zvoliť osobný odber priamo vo výdajnom mieste Bylinkového obchodu na Jesennej 6 v Košiciach. Platba na mieste možná IBA v hotovosti! Presný termín odberu objednaného tovaru Vám bude oznámený mailom.   

 ∗ ∗ ∗ ∗ ∗ ∗ ∗

Snažíme sa správať ekologicky  a podľa hesla "Reduce, Reuse, Recycle". Na balenie používame prvoplánovo kartónové krabice, ktoré sú "reuse". Chúlostivé, krehké predmety  naďalej balíme do bubliniek, ktoré sú takisto "znovu používané" od našich dodávateľov.  Malé zásielky sú prepravované  v bublinkových obálkach nebielených "Eko hnedých", lebo je to pri preprave našich produktov bezpečnejšie.
Pri priamom predaji balíme tovar do hnedých papierových vreciek a v ponuke máme aj eko papierovú tašku.
 ********
Stále je čo zlepšovať a my sme otvorení novým nápadom, Vašim návrhom, či pripomienkam. 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.