Objednávky pred sviatkami expedujeme do 19.12., osobný odber a doprava do 21.12.
 

Bylinný čaj UPOKOJUJÚCI 100g

1 hodnotenie
 
Dostupnosť Skladom (1 ks)
2,80 € / ks
   
Značka Herbária
Kategória Liečivé BYLINY
 

VYBERTE SI KVALITU - VYBERTE SI ZDRAVIE APATEKA HERBÁRIA

Balenie bylinných zmesi sypaných v papierových krabičkách s triple ochranou arómy a cenných látok s maďarským aj slovenským návodom.

 Bylinná zmes na prípravu čaju, ktorej liečivé účinky potvrdzujú skúsenosti ľudového liečiteľstva. Nie je klasifikovaná ako liek . Zmes obsahuje výlučne prírodné rastlinné produkty. 

Zloženie: 1 vrchovatá polievková lyžica zmesi (cca 5 g ) obsahuje : 0,75 g vňať medovky lekárskej (Melissae herba) 0,60 g koreň valeriány lekárskej (Valerianae radix) 0,45 g listy mäty priepornej (Menthae piperitae foliim) 0,30 g semená bedrovníka anízového (Anisi fructus) 0,30g kvitnúca vňať hlohu obyčajného (Crataegi folium cum flore) 0,30 g chmeľových šištíc (Lupuli flos) 0,30 g kvet levandule lekárskej (Lavandulae flos)

 Použitie: Aktívne zložky v čaji priaznivo pôsobia pri nervovom vypätí, nervozite, nespavosti, na zníženie nepokoja. Zmierňujú žalúdočné a srdcové ťažkosti nervového pôvodu.

Doporučená príprava a užívanie: 1 zarovnanú polievkovú lyžičku zmesi (5g) zalejeme cca 2,5 dl horúcej vody. Necháme lúhovať približne pol hodinu, s tým že to premiešame. Precedíme a pijeme po dúškoch počas dňa 2-3 šálky denne. Poslednú dávku odporúčame vypiť pol až jednu hodinu pred spaním. Zmes je vhodné užívať aj vo forme dlhodobej kúry, ale v dĺžke maximálne 3 mesiace. Medzi dvoma kúrami je nutné si naplánovať aspoň 1 mesačnú prestávku.

Čaj doporučujeme podávať deťom od 12 rokoch. Nie sú známe žiadne nežiadúce účinky, okrem alergických reakcií na látky obsiahnuté v bylinách napr. na aníz.

UPOZORNENIE: Nedoporučujeme piť čaj pred šoférovaním a pred prácou vo výškach! Pri konzumácii čaju spolu s liečivami určenými na nespavosť alebo nervozitu sa účinok sedatív môže zvýšiť! Neodporúča sa užívať v tehotenstve a dojčiace matky by mali vhodnosť užívania konzultovať s odborným lekárom!

hmotnosť netto: 100g

Skladujte na suchom a chladnom mieste.Uschovajte mimo dosahu detí.

Výrobca: Herbária Zrt., Csata utca 27, 1135 Budapest, Maďarsko

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.