Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu
Tip Zväčšiť
 

Bylinný čaj LADY VITAL

 
Dostupnosť Skladom
1,90 € / ks
   
Značka Herbária
Kategória Liečivé BYLINY
 

VYBERTE SI KVALITU - VYBERTE SI ZDRAVIE - APATEKA HERBÁRIA

Bylinná zmes na prípravu čaju, ktorej liečivé účinky potvrdzujú skúsenosti ľudového liečiteľstva. Nie je klasifikovaná ako liek . Zmes obsahuje výlučne prírodné rastlinné produkty. 

Balenie : porciovaná čajová zmes v nálevových vreckách ,20 vreciek po 1,5g

Zloženie : 1vrecko obsahuje: 0,43g Repík lekársky vňať /Agrimoniae herba/ 0,43g Pastierska kapsička vňať / Capsella bursa-pastoris herba/ 0,43g Alchemilka žltozelená /Alchemillae herba/ 0,21g Ginko biloba list / Ginkgo bilobae folium /

Denna dávka : 3 vrecká čaju na prípravu 1 litra čaju Množstvo polyfenolov: 98,9mg v dennej dávke Príprava a užívanie: 3 vrecká čaju zalejeme 1 litrom vriacej vody, necháme lúhovať 15 minút pod pokrievkou a potom precedíme. Pijeme teplé alebo vychladené, môžme osladiť medom. Ochutiť citrónom sa nedoporúča. Denne sa odporúča vypiť 1 liter čaju.

Čo je to vitalita: životná energia, pohyblivosť, elán, zdravá myseľ, snaha a vytrvalosť, húževnatosť. Toto slovo presne vystihuje aj náš výrobok. Keď cítime, že sme bez energie, harmónia sa vytráca, je potrebné hľadať príčinu. Počas menštruácie strácame určité množstvo krvi a s ňou aj dôležité látky, hlavne železo. Cítime sa unavené, slabé, bez energie, bunkám chýba kyslík. Nadmernému krvácaniu vieme zabrániť. Alchemilka a pastierska kapsička počas menštruácie aj v období pred zabezpečujú správne fungovanie organizmu, pomáhajú cítiť sa komfortne. Repík napomáha organizmu brániť sa rôznym vonkajším vplyvom. Byliny obsahujú aj kyselinu fenolovú -tanín, ktorá priaznivo regeneruje sliznice. Ginko zase posilňuje pamäť a pomáha čeliť stresu a navodzuje duševnú pohodu.

Odporúčané použitie: Pri viac ako 7dňovej silnej menštruácii na skrátenie a ukončenie Pri rôznych krvácaniach: vnútorné krvácanie, krvácanie očí atd. Pri užívaní vnútromaternicového telieska, špirály na zníženie krvácania. Pri užívaní antikoncepcie Mirena na zníženie krvácania. Na zníženie krvácania po pôrode po dobu 1-2 týždňov. Lokálne ošetrenie modrín a odrenín, popálenín. Pri hnačkách, hemoroidoch, črevných problémoch. Na zníženie pooperačného krvácania, na urýchlenie hojenia jaziev a rán.

Hmotnosť netto: 30g

Skladujte na suchom a chladnom mieste.Uschovajte mimo dosahu detí.

Výrobca: Herbária Zrt., Csata utca 27, 1135 Budapest, Maďarsko

Viac info o čajovej zmesi nájdete v info blogu Herbárium

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.