Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu

Bylinný čaj LADY CYKLUS

 

hormonálna nerovnováha

Dostupnosť Skladom
1,90 € / ks
   
Značka Herbária
Kategória Liečivé BYLINY
 

VYBERTE SI KVALITU - VYBERTE SI ZDRAVIE - APATEKA HERBÁRIA

Bylinná zmes na prípravu čaju, ktorej liečivé účinky potvrdzujú skúsenosti ľudového liečiteľstva. Nie je klasifikovaná ako liek . Zmes obsahuje výlučne prírodné rastlinné produkty. 

Balenie : porciovaná čajová zmes v nálevových vreckách, 20 vreciek po 1,5g

Zloženie :1vrecko obsahuje 0,75g Alchemilka žltozelená vňať/ Alchemilae herba/ 0,25g Rebríček obyčajný vňať /Millefolii herba/ 0,25g Medovka lekárska vňať /Melissae herba/ 0,25g Bedrovník anízový plod /Anisi fructus/

Príprava a dávkovanie:3 vrecká čaju zalejeme 1 litrom vriacej vody, necháme lúhovať 15 minút pod pokrievkou a potom precedíme. Pijeme teplé alebo vychladené, môžme osladiť medom. Ochutiť citrónom sa nedoporúča. Denne sa odporúča vypiť 1 liter čaju.

Denná dávka : 3 vrecká čaju na prípravu 1 litra čaju Množstvo polyfenolov: 49,5mg v dennej dávke

Hormonálna nerovnováha a problémy s tým spojené sťažujú mnohým ženám život. Pravidelná menštruácia je opakujúce sa krvácanie každých cca 28 dní a trvá cca 5 dní. V dnešnej dobe veľmi častý jav a nielen pri mladých dievčatách, že menštruácia prichádza nepravidelne a sprevádzajú ju rôzne nepríjemné syndrómy. Tento bylinný čaj je preto určený pre ženy s nepravidelnou a slabou menštruáciou v každom veku, na úpravu cyklu a posilnenie ženských orgánov, na oslabenie predmenštruačného syndrómu, pri silnom krvácaní u dospievajúcich, pri neskorom sexuálnom dozrievaní/vo veku 16 rokov bez menštruácie/, pri neplodnosti, pri PCOS polycystických vaječníkoch, pri menopauze. Alchemilka má sťahujúci účinok a znižuje krvácanie spolu aj s rebríčkom, ktorý má aj protikŕčové a protizápalové účinky. Sú to rastliny bohaté na rastlinné fytohormóny. Aníz bohatý na flavonoidy pôsobí na sliznice a tlmí kŕče. Medovka zase napomáha udržať si pozitívnu náladu a relaxovať.

Doporučené načasovanie: Počítajúc od prvého dňa poslednej menstruácie na 15ti deň je vhodné začať kúru v trvaní 1 týždňa -čiže pred začatím ďalšej menstruácie. Pre ženy, ktoré z nejakého dôvodu nemajú vôbec menštruáciu sa odporúča začať piť čaj každy deň v trvaní 2 týždňov a potom je potrebné si dať prestávku v trvaní 5-7 dní. Následne by malo nastať krvácanie. Ak sa menštruácia neobjaví, je potrebné postúpiť odborné vyšetrenie. Ak sa snažíte o počatie dieťaťa, je potrebné piť čaj v trvaní 3 týždňov počítajúc od prvého dňa menštruácie na 15ti deň.

Hmotnosť netto: 30g

Skladujte na suchom a chladnom mieste.Uschovajte mimo dosahu detí.

Výrobca: Herbária Zrt., Csata utca 27, 1135 Budapest, Maďarsko

Viac info o čajovej zmesi nájdete v info blogu Herbárium

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.