Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu
Tip Zväčšiť
 

Bezalkoholová tinktúra Withania Ašvaganda

 

psychika, stres, nespavosť

Dostupnosť Skladom
7,50 € / ks
   
Značka Salvia Paradise
Kategória bezalkoholové kvapky
 

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Withania somnifera

Označenie AF znamená Alcohol Free – prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcia. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinnných látok, chuť a vôňu použitej byliny.


Ašvaganda – Vitánia uspávajúca lat. Withania somnifera podporuje reprodukčné funkcie, blahodárne pôsobí na duševný stav a to hlavne v období stresu. Pravidelné užívanie podporuje a urýchľuje zaspávanie a kvalitu spánku, upevňuje duševné zdravie a vitalitu človeka. Neutlmuje v priebehu dňa.
Ašvaganda napomáha odolnosti proti stresu, vyživuje organizmus a dodáva energiu. V ajurvédskej medicíne je známa ako adaptogén a antioxidant. Podporuje mentálnu a kognitívnu činnosť, udržiava koncentráciu.
Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.
Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3x denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 3 357 mg čerstvej rastlinnej hmoty

Upozornenie: Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov po otvorení. Odkladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte na tmavom, suchom mieste a starostlivo uzatvárajte!
Balenie: 50 ml

Skladujte na suchom a chladnom mieste.Uschovajte mimo dosahu detí.

Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 158, 267 62 Komárov, CZ

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.