Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu
Tip Zväčšiť
 

Bezalkoholová tinktúra Štetka lesná

 
Dostupnosť Skladom
8,50 € / ks
   
Značka Salvia Paradise
Kategória bezalkoholové kvapky
 

Štetka lesná
Doplnok stravy
Bezalkoholová tinktúra
Zloženie: Glycerol, čistená voda,Dipsacus fullonum 

Štetka je dvojročná rastlina dorastajúca do výšky až 2 m. Vyskytuje po celej Európe, okrem severnej časti a v Ázií.Kvetenstvo je fialové, niekedy až biele, kužeľovité, pichľavé.  Samotný kvet chránia bodlinaté listene, ktoré okolo vytvárajú klietku. Kvitne od júla do septembra. Odkvitnuté pichliače sú s veľkou obľubou využívané do sušených kytíc a ako aranžmán. Využiteľnú časťou je koreň, ktorý sa zbiera na jeseň a je užívaný vnútorne formou odvaru alebo tinktúry.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá. Pri výrobe bol použitý glycerol a čistená voda v kombinácii z unikátnou technológiou a niekoľkonásobnou extrakciou. Bezalkoholová tinktúra si zachováva maximum účinných látok, chuť a vôňu použitej byliny.

Tradičné použitie:Po pretrepaní dospelí (75 kg) 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznicu. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 2 542 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Upozornenie: prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte na tmavom, suchom a bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do 2 mesiacov od otvorenia!

Objem: 50ml

Skladujte na suchom a chladnom mieste.Uschovajte mimo dosahu detí.

Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 158, 267 62 Komárov, CZ

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.