Prírodnú kozmetiku KHADI , Bánfi a ekodrogériu EcoCléan nájdete na www.kralovstvokozmetiky.eu
Novinka Zväčšiť
 

Bezalkoholová tinktúra Púpava

 

trávenie, prebiotikum, pečeň

Dostupnosť Skladom
6,90 € / ks
   
Značka Salvia Paradise
Kategória bezalkoholové kvapky
 

Púpava lekárska -Doplnok stravy
Bezalkoholová tinktúra
Zloženie: Glycerol, čistená voda, Taraxacum officinale

V tradiční medicíně je však smetankový kořen velice ceněný a je vhodný zejména pro udržení normálních trávicích funkcí – působí jako prebiotikum. Pampeliška lékařská se dále používá jako účinný antioxidantpodporuje jaterní a žaludeční funkce, je vhodná pro udržení normálního stavu močového systému. Užívání je doporučováno pro podporu trávicího traktu. Kořen smetanky lékařské je často součástí bylinných směsí.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá. Pri výrobe bol použitý glycerol a čistená voda v kombinácii z unikátnou technológiou a niekoľkonásobnou extrakciou. Bezalkoholová tinktúra si zachováva maximum účinných látok, chuť a vôňu použitej byliny.

Tradičné užívanie:
Po pretrepaní užívame 15 kvapiek 3 x denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka odpovedá 2 421 mg čerstvej raslinnej hmoty.

Upozornenie: prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte na tmavom, suchom a bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do 2 mesiacov od otvorenia!

Objem: 50ml

Skladujte na suchom a chladnom mieste.Uschovajte mimo dosahu detí.

Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 158, 267 62 Komárov, CZ

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.