Príjemného Silvestra a Novom roku 2019 iba tie najlepšie veci nech Vás postretnú. Bylinky AFarm
Novinka Zväčšiť
 

Bezalkoholová tinktúra Muňa-Wira

1 hodnotenie
 

imunita, dýchanie

Dostupnosť dodáme do 10dní
7,60 € / ks
   
Značka Salvia Paradise
Kategória bezalkoholové kvapky
 

Bezalkoholová tinktura je vyrobena z bylin Muňa-Muňa – lat. Minthostachys setosa a Wira-Wira – lat. Gnaphalium graveolens.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Minthostachys setosa; Gnaphalium graveolens

Jedná sa o byliny, ktorých pôvod siaha do končín peruánskej prírody. Muňa a Wira sú perly medzi peruánskými bylinami. dajú sa užívať samostatne, ale až zmiešaním v pomere, ktorý je použitý pri výrobe tejto tinktúry, vzniká prostriedok s nesmiernou účinnosťou.

Označenie AF znamená Alcohol Free – prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcia. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinnných látok, chuť a vôňu použitej byliny.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:Po pretrepaní užívame 18 kvapiek 4x denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. V prvý deň užívania je možné dávkovanie po 3 hodinách. Odporúčaná denná dávka obsahuje 2616 mg čerstvej rastlinnej hmoty

Upozornenie: Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov po otvorení. Odkladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte na tmavom, suchom mieste a starostlivo uzatvárajte!
Balenie: 50 ml

Skladujte na suchom a chladnom mieste.Uschovajte mimo dosahu detí.

Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 158, 267 62 Komárov, CZ

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.