Výhody pre Vás. Objednávky vytvorené pod Vašim prihlasovacím menom sú zahrnuté do vernostného programu!
Novinka Zväčšiť
 

Bezalkoholová tinktúra Kotvičník plod

Neohodnotené
 

silný extrakt

Dostupnosť Skladom (1 ks)
6,90 € / ks
   
Výrobca Salvia Paradise
Kategória bezalkoholové kvapky
 

Kotvičník plod, Doplnok stravy
AF Bezalkoholová tinktúra
Objem: 50ml

Označenie AF (alcohol free) znamená bez alkoholu - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobné extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a arómu použitej byliny.
Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá!


Zloženie: Glycerol, čistená voda,Tribulus terrestris fructus

Plod kotvičníka podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu – imunitu. prispieva k udržaniu normálneho zdravia kardiovaskulárneho a dýchacieho systému, má vplyv na energiu tela a svalové napätie, zrážanlivosť a prečištenie krvi, blahodárne pôsobí na močové a reprodukčné funkcie i na nervový systém.
Tinktura je vyrobená z plodov kotvičníka bez vňate, neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.
Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá. Pri výrobe bol použitý glycerol a čistená voda v kombinácii z unikátnou technológiou a niekoľkonásobnou extrakciou. Bezalkoholová tinktúra si zachováva maximum účinných látok, chuť a vôňu použitej byliny.

Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí!Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvorené! Neprekračujte doporučenú dennú dávku! Spotrebujte najlepšie do 2 mesiacov od otvorenia!

Doporučené denné dávkovanie a spôsob užívania: Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3xdenne. Vložíme do úst a pomaly necháme vstrebať cez sliznice, môžme zapiť malým množstvom vody. Doporučená denná dávka zodpovedá 3450 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.