Aniónové vložky Nočné 8ks

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom (3 ks)
Ušetríte 1 € (–32 %)
2,10 € / ks
   
Značka Denticare-Gate
Kategória EKODROGÉRIA
 

Biointimo aniónové vložky nočné s hemolytickým účinkom pre ženy, ktoré potrebujú výnimočnú intímnu hygienu a dokonalú ochranu voči vaginálnym infekciám. Vložky Biointimo s hodvábne jemným bavlneným povrchom a extra absorpčnou schopnosťou pre dokonalú ochranu a pokojnú noc.

Nočné aniónové vložky vďaka extra absorpčným vlastnostiam odporúčame nielen pre ženy a dievčatá počas menštruačných dní, ale výborne poslúžia aj ženám trpiace inkontinenciou. Aniónové vložky bránia pocitu svrbenia, nevoľnosti, menštruačným bolestiam. Aniónové vložky Biointimo veľmi účinne pohlcujú nepríjemné pachy, podráždenosť.

Aniónové vložky od obyčajných vložiek sa líšia tým, že vďaka aniónovej vrstve majú protizápalové, protiplesňové, preventívne a liečivé účinky. Pomáhajú pri rôznych mykózach, zápaloch, výtokoch z pošvy, bránia infekciám močového ústrojenstva, pomáhajú aj pri hemoroidoch, celkovo napomáhajú udržať vitalitu ženských orgánov.

Odporúčajú sa aj počas pôrodu a aj pre mladé dievčatá, či v klimaktériu.

Čo je anión? Je to záporne nabitý ión, ktorý neutralizuje škodlivé kladne nabité častice- čo môžu byť rôzne mikroorganizmy, plesne, mikróby atd. Aniónové vložky tak bránia rozmnožovaniu baktérii, eliminujú zápach, a prinášajú ultra komfort. 

Celková dĺžka vložky: 280mm

Obsah balenia: 8ks

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.