Výhody pre Vás. Objednávky vytvorené pod Vašim prihlasovacím účtom sú zahrnuté do vernostného programu!

Biogold Natur Kft.

Firma Biogold Natur Kft. pôsobí ako rodinný podnik v dedinke Lovas pri Balatone. Od výroby tradičných jedlých rafinovaných olejov sa postupne dopracovali k výrobe BIO olejov lisovaných za studena. Výroba oleja lisovaním aj samotné prípravné práce sa realizujú šetrnou technológiou, pri ktorej sú zachované všetky žiadúce nutričné hodnoty konečného výrobku - hodnotné antioxidanty či vitamíny. Vedomí si rastúceho dopytu po kvalitných za studena lisovaných olejoch, spoločnosť neustále zdokonaľuje postupy rafinácie.
Kvalita východzích výrobkov je pod dohľadom spoločnosti Biokontrol Hungaria, ktorá v roku 2011 ocenila Bio olej na varenie titulom „Bio produkt roka“.
V prílohe k článku nájdete kópiu certifikátu, ktorý potvrdzuje BIO kvalitu lisovaných olejov ponúkaných pod značkou BIOGOLD.
Firma Biogold Natur patrí medzi malé rodinné firmy a sortiment olejov, ktoré vyrábajú je stabilný. Snahou spoločnosti je vyrábať v malom množstve, kde na prvom mieste je kvalita vstupnej suroviny a potom častým lisovaním zabezpečiť pre odberateľov čerstvé produkty. Pri takom výrobku ako sú oleje, zvlášť citlivé na oxidáciu, je tento postup žiadúci pre zachovanie výslednej kvality.
Lisovanie za studena je najstarší a najšetrnejší spôsob získavania oleja zo semien, plodov, či klíčkov rastlín. V takto vyrobenom oleji ostáva zachovaných maximum vitamínov, minerálov a ďalších výživných látok v prirodzenom stave, v akom ich ľudské telo dokáže najlepšie zužitkovať.
Každý za studena lisovaný olej má svoje špecifické vlastnosti a využitie je rôznorodé. Niektoré sú ideálne pre studenú kuchyňu, ale aj na varenie, využívajú sa v kozmetike, aromaterapii, či pri výrobe masážnych olejov. A samozrejme každý z nich je vhodný na priame vnútorné užívanie. Stačí jedna lyžička jeden až trikrát denne pre zachovanie si dobrého zdravia a tým predchádzať vzniku rôznych ochorení.
Naša firma AFarm od roku 2013 dováža ako jediná na Slovensko oleje BIOGOLD v BIO kvalite a to hroznový, pestrecový, konopný, ľanový, či tekvicový. V štandartnej kvalite ponúkame od BIOGOLDu ešte makový, repkový a Omega 3-6 olej. 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.